6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Хит на интернет: Диџеј Марте не престанува да ги изненадува фановите, овој пат чита турски текст

  Најпознатата ди-џеј артистка Марте Наумоска не престанува да ги изненадува своите фанови со уште по некој скриен талент.

  Откако во неколку наврати откри дека покрај пуштањето музика е фризерка и сака да пее, а дека омилен идол и е Цеца, таа ја отвори душата и пред друг раскошен талент.

  Погледнете како Марте Наумоска учи Турски јазик:

  Posted by DJ Marte Naumoska on Monday, 15 April 2019

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.