6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Хит видео на Кико од Шишево: Ја отсликува реалната ситуација за претседателските избори во Македонија

  На социјалните мрежи наидовме на интересно видео кое е поставено на страната „Кико од Шишево“.

  Во видеото е отсликана реалната ситуација која ја затече Македонија во екот на претседателските избори и предизборната кампања.

  Погледнете за што се работи:

  https://www.facebook.com/kikoodsisevo/videos/285362802401884/

  Прочитајте повеќе: Кој со кого си одговара во љубовта?

  Дали си одговарате? Дали вашата љубов е како од бајките? Проверете со кој хороскопски знак ја имате најдобрата љубовна комбинација. Овен Овен и Овен – двајцата сакате да доминирате Овен и Бик – ти си забавна, а бикот е премногу бавен за тебе Овен и Близнаци – активни сте и неуморни – супер комбинација Овен и Рак – тежок, ама не и невозможен спој Овен и Лав – поголемо его отколку желба за љубов Овен и Девица – потребно е трпение за да успее врската Овен и Вага – огромна привлечност Овен и Скорпија –меч со 2 острици Овен и Стрелец – совршен спој Овен и Јарец – не толку добра комбинација Овен и Водолија – подеми и падови Овен и Риби – како да пробувате да измешате оган и вода

  Бик, Бик и Овен – ти си инертна, а овенот е премногу жив за тебе Бик и Бик – двајцата сакате мирен живот Бик и Близнаци – врската не ветува ништо добро Бик и Рак – најчесто добра комбинација Бик и Лав – неизмерна тврдоглавост Бик и Девица – љубов на прв поглед Бик и Вага – немате многу заеднички нешта Бик и Скорпија – ве врзуваат многу работи Бик и Стрелец – љубов и омраза Бик и Јарец – постои големо меѓусебно разбирање Бик и Водолија – далеку од идеална комбинација Бик и Риби – многу среќни моменти заедно Бик и Овен – одлична поврзаност

  Близнаци, Близнаци и Бик – тешко дека оваа врска ќе успее Близнаци и Близнаци – совршен пар Близнаци и Рак – огромна заинтересираност на двајцата Близнаци и Лав – уживате во врската Близнаци и Девица – добар почеток-тешка врска Близнаци и Вага – одлична поврзаност Близнаци и Скорпија – добра комбинација ако имате повеќе разбирање Близнаци и Стрелец – магнетска привлечност Близнаци и Јарец – огромни разлики кои тешко се надминуваат Близнаци и Водолија – многу изненадувања и промени Близнаци и Риби – многу љубов, ама и многу проблеми

  Рак, Рак и Овен – тешка комбинација Рак и Бик – голема компатибилност Рак и Близнаци – силна поврзаност Рак и Рак – премногу работи ви се заеднички, а тоа е проблем Рак и Лав – најчесто добра комбинација Рак и Девица – емотивна врска Рак и Вага – комплетно сте различни Рак и Скоприја – Скопријата е доминантна во врската Рак и Стрелец – имате различни цели и желби Рак и Јарец – тој нема да ти обрнува внимание Рак и Водолија – непредвидлива врска Рак и Риби – двајцата ќе направите се за да бидете заедно Лав

  Лав и Овен – егото ви е поголемо од желбата за љубов Лав и Бик – премногу сте тврдоглави за да бидете заедно Лав и Близнаци – супер врска Лав и Рак – многу добра љубовна комбинација Лав и Лав – не секогаш најдобра комбинација Лав и Девица – постои голема шанса за успешна врска Лав и Вага – си ги задоволувате заедничките желби Лав и Скорпија – инстантна прилечност Лав и Стрелец – ве врзуваат премногу слични гледишта Лав и Јарец – ти си импулсивна, тој инертен – лоша комбинација Лав и Водолија – разлечни погледи на љубовта Лав и Риби – разликите се привлекуваат

  Девица, Девица и Овен – ви треба трпение за да ви успее врската Девица и Бик – љубов на прв поглед Девица и Близнаци – тешко едка ќе успеете и покрај добриот почеток Девица и Рак – емотивноста ве поврзува Девица и Лав – ве очекува успешна врска Девица и Девица – ве води љубовта Девица и Вага – Вагата нема да се сложи со твоите животни правила Девица и Скорпија – премногу слични, но премногу различни Девица и Стрелец – тој те излудува Девица и Јарец – премногу си противречите за да најдете заеднички јазик Девица и Водолија – емотивно некомпатибилни Девица и Риби – љубовта е дополнета со психичка стабилност

  Вага, Вага и Овен – огромна привлечност Вага и Бик – не ве поврзува скоро ништо Вага и Близнаци – одлична поврзаност Вага и Рак – различни сте како небо и земја Вага и Лав – си ги задоволувате заедничките желби Вага и Девица – ти пречат правилата од кои тој не се откажува Вага и Вага – поседувате иста енергија и си поставувате премногу барања Вага и Скорпија – премногу љубомора Вага и Стрелец – никогаш не ви е здодевно заедно Вага и Јарец – голема поврзанпост Вага и Водолија – совршена комбинација Вага и Риби – повремена привлечнот, без вистинска иднина

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.