6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОTO: Погледнете ја црната страна на брзата храна

  На следниве неколку фотографии кои беа објавени на фејсбук можете да видите вработени во ресторани за брза храна како ги извршуваат нивните работни задачи.

  Каков е вашиот коментар на овие фотографии?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.