Момици и девојки, во овој зимен период ви ги претставуваме фотографиите од актерката и фотомодел Emily Ratajkowski од Санторини. 

25 годишната актерка не пропушта да сподели фотографии од нејзините патувања.

Облечена во дводелен бикини од Dolce & Gabanna, актерката изгледа неверојатно.

Ако ви се допаѓаат фотографиите не заборавајте да ја следите на социјалната мрежа Инстаграм.