6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: 10 начини како да носите марама во косата ова лето, за да бидете хит на плажа!

  Има ли некој кој не сака марами? Овој моден додаток едноставно секогаш е во мода и е совршен избор за секое годишно време. Во лето шал можете да го користите како украс за коса, со што ќе си направите уникатна фризура и ќе имате сосема нов изглед. Следните фотографии ќе Ве инспирираат и ќе Ви дадат идеја како да ја носите омилената марама дури и во текот на летото:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.