6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Ја објавила оваа слика па сфатила дека е тешко болна – за ова веднаш на лекар

  Џин Вилијамс Тејлор објавила фотографија од своите раце, па сфатила дека боледува д болест која не смее да е игнорира.

  Таа забележала дека ноктите и се криват, а тоа често е знак за болести на срцето и белите дробови. Таа се консултирала со загрижените пријатели и отишла на лекар.

  Таа дознала дека има рак на белите дробови.

  Апелира дека ова е знак пред кој не треба да се молчи, туку веднаш да се оди на лекар и да се реагира.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.