6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Софија ја тргнала шминката па момчето и раскинало – таа има болест и моќна порака за сите

  Секогаш е беспрекорно нашминкана и прекрасна, но кога Софија ќе ја тргне шминката се открива нејзиниот најголем проблем поради кој многумина чудно ја гледаат.

  Таа има псоријаза која се манифестира со црвени дамки по телото.

  – Секогаш се срамев од ова, на пример кога мојот поранешен дечко ме виде без шминка се ужасна. Затоа и станав професионален шминкер, вели девојката од Велика Британија.

  Таа вели дека се научила да се сака самата себе.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.