6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Синот ја расклопил клупата на покојниот татко – нашол нешто неверојатно

  Пред неколку месеци таткото на момче од Америка починал, а тој нашол емотивна порака. Откако момчето ја растурило клупата која таткото ја правел за неговата мајка, и внатре нашол нешто што го трогна светот.

  – Те сакам, кој ден и да го читаш ова се надевам дека е добар. Бог ги услиша моите молитви и ми те даде тебе. Знам дека имаш добри денови пред себе. Не сум сигурен дали ова некогаш ќе го прочиташ, но ако го прочиташ знај дека неизмерно те сакам. Ако постои нешто што го сакам во животот тоа е да сум добар кон тебе како ти кон мене. Ако успеам ќе бидам најсреќен. те сака, стоело во клупата.

  Трагедијата е што жената ја прочитала пораката откако сопругот починал. Таа се рашири со брзина на светлината во светот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.