6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Сезоната на белите фармерки официјално започна! Комбинирајте ги на овој начин и бидете уникатни!

  Белите фармерки се незаменлив дел од пролетно-летната гардероба. Не плашете се да ги носите – тие се навистина удобни и модерни за топлите месеци. Бидејќи се бели, може да ги комбинирате со разлчични бои, а бидејќи се фармерки – можете да ги носите во секакви прилики. Ви нудиме неколку предлози кои ќе ве инспирираат да ги извадите белите фармерки од гардероба и да бидете уникатни додека ги носите…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.