6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Познато што работи атрактивната бринета со Груевски

  Згодната бринета која се фотографирала со експремиерот Никола Груевски на бизнис забавата во Будимпешта се вика Вивиен Чене, по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер.

  На нејзиниот Инстаграм профил, таа има над 35.000 следачи и постојано објавува професионални фотографии од неа, но и рекламира производи.

  На забавата во Будимпешта, покрај со Груевски, може да се забележи дека таа се фотографила и со голем број од другите гости.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.