6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Погледнете како да ги комбинирате модерните плисирани здолништа ова лето

  Иако плисираните здолништа нема да бидат главен тренд ова лето, сепак тие се безвременски класици и секогаш се присутни, односно никогаш нема да излезат од мода.

  1

  Она што го видовме на модните настани беа токму овие здолништа. Значи, ако досега немате барем една таква нашиот предлог е да си купите во бојата која најмногу ја сакате за летото. Денес Ви претставуваме модни комбинации токму со плисираните здолништа, кои можете да ги носите оваа пролет и лето…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.