6 C
Skopje
среда, декември 6, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Погледнете ги најубавите матурски фустани за 2016

  Убави, млади и шармантни – тоа се тие – едни од најубавите матурантки оваа година. За нив матурската вечер не е симбол на невкус и прекумерен сексапил, туку еден малку посебен ден, во кој тие се потрудиле да изгледаат елегантно и модерно.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.