6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Патничка згрозена од она што го нашла во купе од воз

  Патот од Белград до Бар може да трае и до 12 часа, а патниците неретко се жалат на нехигиената во просториите.

  Последен таков пример е прикажан на Фејсбук, кога една патницка објавила фотографија од внатрешноста на возот, кој не се одржува добро.

  „Ве молам да го објавите овој срам во возот Белград-Бар. Ова останува кога удирате со шака по седиштето. Килограм прашина. Срамота.“, стоело во опис на фотографијата.

  Под фотографијата следувале и многу навредувачки коментари за тоа дека патничката доколку сака ексклузива треба да се вози со авион.

  Имало и такви кои се шегувале и пишувале дека токму прашината го зајакнува имунитетот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.