6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: „Не дозволувајте ова и вас да ви се случи“ – жена запрепастена од тоа што го нашла во лебот

  Здружение за заштита на потрошувачите на својот Фејсбук профил објавило фотографија од леб во кој, една жена од Бања Лука пронашла шајка.

  Лебот замотан во целофан го купила од маркет.

  „Не дозволувајте ова и вам да ви се случи, одете до санитарна инспекција и пријавите. Само така ќе го запреме лошото однесување на поедини произведувачи на леб“, пишува во опис на фотографијата.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.