6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Мајка и ќерка се фотографираа на излет – во позадина фатија хорор

  Излетите се идеална прилика да поминеме време со најсаканите и да направиме фотографии за моментите кои живот значат.

  Сепак, на оваа фотографија на мајка и ќерка од излет, која требала да биде само убав спомен, е забележан хорор.

  Да не им поверува човек на очите, овие родители во позадината го туркаат своето дете во топ.

  Не се знае зошто го прават тоа ни кој ќе биде исходот, но фотографијата се рашири многу брзо низ светот и доби лавина негативни коментари.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.