6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Марјана ги распосла своите облини во бикини

  Познатата Лото-водителка Марјана е една од најзгодните девојки во Македонија, жари и пали каде и да се појави, а убавата русокоса има и голем рој следбеници на Инстаграм каде постојано споделува фотографии.

  Под секоја од фотографиите има само коментари за нејзината совршеност. А ретко, има и хејтери кои имаат замерка.

  Ова е најдоброто од Марјана на плажа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.