6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Фото: Карлеуша се враќа во форма, „ги наостри“ брадавиците

  Српската пејачка, Јелена Карлеуша долго време беше во тага поради смртта на нејзината мајка Дивна.

  Но по се изгледа болката полека се намалува и Карлеуша полека се враќа во форма.

  Таа на својот Инстаграм профил објави стори на кое позира без прслук, а убаво може да се види дека покрај кратката коса, „наострените брадавици“ се во преден план.

  foto

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.