6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Оваа жена направи слика со нејзиното бебе- сите ја нападнаа поради тоа

  Американската водителка Стејси Скрисак родила тројка, но за жал првото бебенце веднаш и починало.

  Таа објавила фотографија со ќеркичката која во тој момент умирала, а многумина удриле по неа со негативни коментари поради тоа.

  – Како може да се смееш, толку си како камен, е еден од коментарите.

  Водителката пак вели дека сакала да има спомен од своето дете кое умирало и затоа се фотографирала, па не и е јасно како луѓето даваат толку критики во такви тешки моменти.

  – Кој не доживеал нешто такво не може да суди, рече Стејси.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.