6 C
Skopje
среда, декември 6, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Фановите ја пофалија Кејт Хадсон за фотографијата на која ја дои ќерката

  Корисниците на социјалните мрежи и фановите на американската актерка Кејт Хадсон (39) ја пофалија бидејќи таа сподели фотографија на која ја дои тримесечна ќерка за време на пауза од снимањето.

  „Иако мора да работите, децата мора да јадат“, напиша таа покрај фотографијата што ја сними Нино Муноз.

   

  View this post on Instagram

   

  When you’re workin but babies gotta eat ?? (Love you @ninomunoz ?)

  A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

  Нејзините фанови ја пофалија и изразија восхит што го промовира доењето. И покрај фактот дека сликата е совршена бидејќи Хадсон е филмска ѕвезда, многу мајки знаат колку е тешко да се балансира меѓу работата и мајчинските должности.

  „Секогаш ја дојам ќерката и се обидувам да балансирам помеѓу работата и доењето, што им е проблем на многу мајки“, рече актерката во емисијата „Тудеј шоу“.

  Хадсон има уште два сина, петнаесетгодишниот Рајдер од бракот со музичарот Крис Робинсон (52) и седумгодишниот Бингам со музичарот Метју Белами (40). Таа откри дека со сегашниот партнер Дени Фуџикава би можела да има уште деца.

  „Отсекогаш мислев дека ќе имам шест деца. По Рајдер и Бингам, мислев… нема да имам повеќе деца, а потоа го запознав Дани и – ете, девојче. Но, мислам дека мора да му родам син“, рече таа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.