6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Убавата блогерка не се депилирала две години, без срам покажа како изгледа (фото)

  Блогерката Морган Микенас со своите седум илјади следачи на Инстаграм сподели фотографија од своето недепилирано тело.

  Имено, Морган, која е и бодибилдерка, пред две години си постави цел – да ги поттикне луѓето да ја прифатат својата природна убавина. Тоа значи дека таа досега не се депилирала.

  – Ослободете се, преземете ризик и секогаш имајте храброст да го следите своето срце и интуиција. Користете ги приликите, правете грешки, созревајте…, вели таа во коментарот под сликата.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.