6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Трудничкиот стомак и бил покриен со модрици, ултразвукот ја открил вистината (ВИДЕО)

  Гиљермина Гарсија на свет донесе три девојчиња и две машки бебиња, а им ги даде имињата Фатима, Есмерелда, Мариса, Фернандо и Јордан.

  Докторите рекле дека бебињата останале 7 недели подолго во материцата, па дека поради тоа стомакот бил прекриен со модрици.

  Гиљермина имала 34 години кога на свет донела 5 бебиња, а шансите за раѓање повеќе бебиња кај жените над 30 години се доста високо, што доведува до лузни на телото.

  Погледнете:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.