6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Трудница отишла на ултразвук, нема да поверувате што е снимено во нејзиниот стомак

  Една загрижена девојка неколку дена чуствувала болки во стомакот. За да поверува дека е се во ред, отишла на ултразвук. Тоа што докторот го сними навистина е една енсекојдневна сцена.

  Дали некогаш сте се запрашале како бебето се померува во таков мал простор, односно во стомакот на својата мајка?

  Но што мислите што се случува кога мајката носи две деца? Тогаш станува малку незгодно…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.