6 C
Skopje
среда, декември 6, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Трудница отишла на ултразвук, а откако го видела лицето на своето бебе сите ѝ рекле да абортира

  Трудницата Шарни Тарнер објавила фотографија од ултразвукот на своето бебе со која ја шокирала јавноста.

  Имено, на ултразвукот се гледала главата на бебето коja наликувала на мртoвечки череп. Тоа е најстрашната работа која сум ја видела во животот”, рекла идната мајка.

  „Техничарот на ултразвук одлучи да направи снимка од лицето на детето од предната страна и тоа е најстрашната работа која сум ја видела во животот”, напишала Шарни на Твитер.

  Мајката, се разбира, се шегува, но помеѓу бројните коментари се најдоа и оние негативните кои ѝ советувале веднаш да абортира. Таа на таквите злобни коментари не се одѕвала, туку само објаснила дека всушност така изгледа човечкиот череп на снимките на ултразвукот.

  Погледнете ја фотографијата:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.