6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Тест за супер вид: Каде се крие мажот на фотографијата?

  На следните 6 фотографии не се наоѓаат само девојки – на секоја има и по еден маж. Можете ли да препознаете кој е кој?

  Погледнете внимателно и обидете се да процените која од двете особи на фотографиите е маж.

  Точните одговори ќе ги најдете на крајот на текстот.

  miss-lady-boy (1)

  miss-lady-boy (2)

  miss-lady-boy (3)

  miss-lady-boy (4)

  miss-lady-boy (5)

  miss-lady-boy-naslovna

  Се лажете! Сите тие се мажи!

  Овие фотографии потекнуваат од изборот Miss Lady Boy одржан во Тајланд, каде травеститите се борат за титулата – “најубава“.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.