6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Темна плажа во Калифорнија: Уживаа под сонцето, а потоа од водата се појави нешто сосемa неочекувано (ВИДЕО)

  Густ облак магла прекри една плажа во Калифорнија за само две минути.

  Маглата ја донесе ветрот кој беше толку силен, што дури почна да „носи“ одредени посетители. За среќа, како што дојде така и замина.

  Небото за неколку беше ведро и луѓето се вратија на своите омилени активности. Како изгледаше овој природен спектакл погледнете во видеото:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.