6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ТВ21 објави кој пратеник на ДУИ му дал наредба за прекин на седницата Џафери (Видео)

  Со видеото кое го објавува ТВ21, тврдат дека Артан Груби му дал наредба на собранискиот спикер Талат Џафери да ја прекине седницата за имунитетот на Вељановски. На видеото на ТВ21, се гледа како Груби дава знак со рака.

  Инаку, Груби вчера на прес-конференција демантираше дека му дал знак на Џафери да прекине седница.

  Груби рече дека знакот кој му го дал бил да го прекине говорот на Мицевски и да почне процедура за гласање за имунитетот на Вељановски.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.