6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Таткото на Меган Маркл: Мојата ќерка е несреќна и исплашена

  Томас Маркл, таткото на Меган Маркл, сопругата на принцот Хари и војвотка од Сасекс, вели дека според однесувањето на неговата ќерка заклучува дека таа тешко излегува на крај со обврските на кралскиот начин на живот.

  Тој вели дека таа одбива да разговара со него и не ја слушнал од свадбата, кога неговата ќерка последен пат го повикала да го праша како закрепнува од операцијата на срцето.

  „Мојот впечаток е дека мојата ќерка е преплашена и исплашена од сегашниот живот”, рече таткото на војвотката, додавајќи дека нејзините очи кријат длабока тага.

  Тој, исто така, рече дека нејзината насмевка, иако навидум е пријатна и ентузијастична, всушност била вкочанета и лажна.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.