6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Таа се опуштила по породувањето, но кога докторот го видел лицето на бебето го фатила паника

  Џесика Смит е мајка на три прекрасни дечиња, но раѓањето на нејзината најмала ќеркичка Девине таа нема никогаш да го заборави.

  Кога бебето се родило, докторите и сестрите биле шокирани кога забележале нешто чудно на него. Имала совршено бела коса.

  Малата Девина е заболена од делумичен албинизам. Нјезиниот живот не бил во опасност, тоа е само посебна пигментација на кожата и косата.

  Погледнете во видеото:

  https://www.youtube.com/watch?v=FuCqYl9XeYA

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.