6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Таа има 24, а нејзиниот љубовник 53 – ова е најчудниот детал

  Таа има 24 години, а пронашла љубовник кој има 53 години. Вели дека го сака своето момче, а дека водељето љубов со љубовникот е совршено, но тоа не е сѐ.

  -„Имам 24 години, а моето моче 27. Во врска сме 3 години, а тој е навистина прекрасен. Истовремено се гледам и со неговиот татко. Тука нема никакви чувства, но сексот е одличен. Сепак, минатата година два пати раскинавме со момчето, бидејќи понекогаш изгледа дека ме зема здраво за готово и дека повеќе време поминува со друштвото, отколку со мене. Но, во последно време се труди многу повеќе.“ – вели младата девојка.

  Неволјата започнала кога пред 6 месеци раскинале последен пат и неговиот татко отишол кај девојката за да види како е. Среде разговор се прегрнале, а потоа започнало сѐ.

  -„Се мразам себеси поради ова што го правам, сакам да престанам. Ниту моето момче тоа не го заслужува, тоа е изавање. Ако не престанам да се гледам со неговиот татко, не знам како ќе го гледам во очи. Воопшто не можам да спијам навечер и многу ми е лошо.“- вели таа.

  Прашањето е каков е тој татко, кој ја заведува девојката на неговиот син? Во полето на љубовта теба да владеее слобода, но треба да постои и одредена граница.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.