6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Таа го фатила сопругот како изневерува: Камерите ја снимиле целата ситуација (ВИДЕО)

  Таа го фатила сопругот како изневерува: Камерите ја снимиле целата ситуација (ВИДЕО)

  Информирај се и биди во тек со сите настани од Македонија и светот. Видеото од случката погледнете ја подолу.

  Една госпоѓа стана главна тема, бидејќи видеото во кое дозна за прељубата на нејзиниот сопруг ги преплави социјалните мрежи.

  Ситуацијата се случила во мексиканскиот град Сиудад Викторија, пред Универзитетот Мигел Алеман.

  Странските медиуми јавуваат дека мажот бил фатен со ученичка која е помлада од него дваесет години. На видеото се гледа како жената бара од сопругот да излезе од автомобилот, но тој не сакал да го стори тоа.

  Решила да му застане на патот, но сепак не успеала во намерата. Целата ситуација ескалирала кога девојка фрлила камен по неа.

  Жената почнала да удира со камен по шофершајбната и да го гребе автомобилот, за по неколку секунди да се откаже и да го напушти местото на инцидентот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.