6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Супер трик – коцки мраз ќе го решат проблемот на секоја домаќинка

  Сите знаеме колку е напорно перењето па пеглањето на алиштата, но сега е откриен генијален трик кој ќе ви заштеди време и пари. Постои лесен начин да ги испеглате испраните алишта, а тоа се само три коцки лед.

  Ставате чиста испрана облека во машината за сушење, ставате три коцки лед и оставате машината да работи 15 минути. Потоа, облеката изгледа како да е испеглана со пегла.

  Погледнете ја постапката:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.