6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Струкот на македонската пејачка ќе ве воодушеви ама голите гради што ѕиркаат од дупчињата носат ДОЗА СЕКСАПИЛ (+фото)

  Најголемата убавина на музиката е што носи порака, а ние музичарите сме пренесувачи на истата“, вели Наташа Малинкова, која додава дека музиката и е најголема љубов, покрај семејството.

  Сексапилната русокоса ги следи светските трендови и не се плаши да покаже гола кожа.

  Нејзиното извајано тело често го истакнува со соодветно избран стајлинг, а деновиве тоа го направи на екстра провокативен начин.

  Позираше во бикини и џемперче со дупчиња горе, кое во прв план ги стави нејзините бујни гради. Сексапилната Наташа жешкиот ден го направи уште пожежок.

   

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.