6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Стравично- огромна змија сакала да го скрши стаклото и да го изеде возачот

  Многумина би помислиле дека можноста да ве касне змија додека седите зад затворена кабина од трактор е исклучително мала, меѓутоа еден земјоделец не би се сложил со тоа.

  Змијата која го нападнала била толку упорна што ни кога го удрила стаклото од кабината не се откажала, туку продолжила да се обидува да влезе во кабината и да дојде до возачот. Сепак, по неколку безуспешни обиди да го пробие стаклото, змијата се откажала.

  Веруваме дека возачот на тракторот бил среќен поради тоа што кога купувал трактор одлучил за таков што има кабина.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.