6 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Старото куче неможе да престане да плаче кога неговиот сопственик војник конечно ќе дојде дома

  Кучињата се наши незаменливи пријатели.

  Оваа жена војник пораснала со своето куче. Тие имаат многу силна врска. За жал, таа мораше да го напушти својот дом.Таа беше отсутна од дома неколку месеци.

  За среќа, девојчето на Божиќ на кратко можело да се врати дома. Нејзиното старо куче беше многу тажно без неа.

  На кучето многу му недостасуваше.
  Погледнете ја реакцијата на животното кога повторно ќе се сретнат по долго разделување.

  Ова куче не можеше да ги сокрие солзите радосници.

  Кучето можеби е мал дел од вашиот живот, но за кучето вие сте цел живот. Колку одлично и неверојатно видео!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.