6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Стана шмекер, жените го обожаваат: Погледнете како денес изгледа момчето од Киндер чоколадцата (ФОТО)

  Неверојатна трансформација.

  Една од омилените слатки на сите времиња, познатото Киндер чоколадо. Но, дали сте се запрашале како детето кое се смешка на ова чоколадо, изгледа денес?

  Тој се вика Џош Бејтсон и живее во Велика Британија. Џош откривајќи го својот идентитет стекна бројни следачи на социјалните мрежи, па сега на Инстаграм го следат над сто илјади луѓе. На жените им се допаѓа неговиот изглед и неретко добива пофалби од понежниот пол.

  Погледнете ги фотографиите во продолжение и погледнете како изгледа тој денес:


   

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.