6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Со моторна пила расекол трупец: Ќе посакате и вие да го сторите истото (видео)

  Сите со воодушевување ги гледаме видеата од рубриката “направи сам“.

  Ако ви се интересни, погледнете го и ова, можеби ќе ви се најде некогаш.

  Следното видео доаѓа од Јутјуб каналот „La Fabrique DIY“, а прикажува еден човек кој од обичен трупец направил нешто што ќе ве воодушеви.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.