6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Со една шака ја чистам рерната додека не блесне: Маснотијата се раствора пред твоите очи, па само ја бришеш

  Рерната може да се пере до сјај без специјални детергенти. Можете да земете необичен производ кој сигурно се наоѓа во вашиот дом, а тоа е пената за бричење.

  Рамномерно распоредете ја пената по целата површина на валканата рерна и оставете ја да отстои 15 минути.


  Потоа едноставно отстранете ја нечистотијата и пената со сунѓер малку навлажнет со вода.

  Ќе се изненадите колку лесно и брзо ќе исчезне нечистотијата и тоа без специјални средства за чистење!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.