6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Со години рачно миел садови додека не открил една „цака” – доби 84.000 лајкови

  Мајк Меклафин десет години имал мака со машината за садови, и ги перел рачно садовите зошто не му ги собирало сите во неа.

  Сепак, открил нешто што им го олесни животот на многумина, па затоа доби 84.000 лајкови на својата објава на социјалните мрежи.

  Тој сфатил дека висината на фиоката на машината може да се подеси на ова копче, па така да оди нагоре или надолу, па така да ги собере сите садови.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.