6 C
Skopje
недела, март 26, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Невеста се чувствувала чудно на својата венчавка, а кога докторот и ја прегледал главата, останал во шок

  Зошто вакво нешто да се случи на најубавиот ден од животот? Зошто воопшто да се случи такво нешто? Доктор Едвард Паначек од Сакраменто, Калифорнија, имал...

  Бев во кома, а докторите сакаа да ја исклучат машината: Тато ми постави едно прашање и ми го спаси животот, тоа е чудо

  Адел Руд (32) во својата исповед рече дека болничкиот персонал му кажал на нејзиното семејство дека е клинички мртва и дека мора да почнат...

  Млада жена и рекла на баба и дека сопругот изневерува и добила одговор кој не го очекувала! погледнете

  Инспиративна вирална приказна која станува вирална ќе ви покаже како да се справите со сите пречки што животот ви ги фрла на патот. Една млада...

  Погледнете како возач дрско почнал да задева велосипедистка, но налетал на погрешна личност

  Велосипедистка им се одмаздила на возач на комбе и на неговата сопатничка што и пречеле на раскрсница бркајќи им го возилото и безмилосно му...

  Сопругата му се породила, но тој се посомневал и направил ДНК тест на децата – се покажало дека се негови, но тој побарал развод веднаш штом видел слики од сопругата!

  Нема ништо поважно меѓу сопружниците од довербата и споделувањето. Ова се темелите на кои се гради врската. Дури и кога има љубов, сите чувства можат да испарат во миг кога ќе дознаеме дека личноста до нас не излажала.

  Приказната за Јулија и Марк е приказна за изгубена доверба. Во петтата година од бракот се раѓаат момчиња и девојчиња кои надворешно воопшто не личат на своите родители.

  На почетокот, Марк е многу збунет од изгледот на неговиот првороден син и тајно прави тест за татковство што покажува дека детето е навистина негово, што уште повеќе го збунува.

  Откако се роди нивната ќерка, таа исто така не личеше на нејзината мајка или татко. Човекот не може да разбере зошто има толку грди деца, бидејќи и тој и неговата сопруга се прилично привлечни. Марк се сеќава дека мајката на неговата сопруга не сакала внуци и тоа на почетокот му изгледало многу чудно. Тој одлучува дека неговата свекрва знае некоја тајна и ја посетува во нејзиниот дом.

  Жената на почетокот не сака да му ја каже вистината, но сфаќајќи дека Марк нема така лесно да се откаже, решава се да сподели со него, поточно да му покаже. Свекрвата го носи албумот за бебиња на нејзината ќерка и тогаш Марк разбира се

  . Јулија во детството била грдо пајче и кога пораснала направила неколку пластични операции. Затоа, нивните деца и наликуваа пред промената на нејзиниот изглед. Кога Марк и Јулија се запознале, девојката го пленила токму со својата убавина.

  Човекот не можеше да прости таква измама на неговата сопруга и поднесе барање за развод. Не можел да поднесе што сопругата му поштедила на толку важен детал од нејзиното минато, што влијаело и на нивната сегашност.

  И дали се согласувате со одлуката на Марк да ја остави сопругата затоа што таа ја криела вистината од него? Споделете со нас во коментарите!

  Latest Posts

  Невеста се чувствувала чудно на својата венчавка, а кога докторот и ја прегледал главата, останал во шок

  Зошто вакво нешто да се случи на најубавиот ден од животот? Зошто воопшто да се случи такво нешто? Доктор Едвард Паначек од Сакраменто, Калифорнија, имал...

  Бев во кома, а докторите сакаа да ја исклучат машината: Тато ми постави едно прашање и ми го спаси животот, тоа е чудо

  Адел Руд (32) во својата исповед рече дека болничкиот персонал му кажал на нејзиното семејство дека е клинички мртва и дека мора да почнат...

  Млада жена и рекла на баба и дека сопругот изневерува и добила одговор кој не го очекувала! погледнете

  Инспиративна вирална приказна која станува вирална ќе ви покаже како да се справите со сите пречки што животот ви ги фрла на патот. Една млада...

  Погледнете како возач дрско почнал да задева велосипедистка, но налетал на погрешна личност

  Велосипедистка им се одмаздила на возач на комбе и на неговата сопатничка што и пречеле на раскрсница бркајќи им го возилото и безмилосно му...

  АКТУЕЛНО

  Трагедија дома: Два питбула уби ле 2-годишно девојче и нејзиниот 5-месечен брат пред очите на нивната мајка

  Трагедија се случила во предградијата на американскиот град Мемфис, пишува NBC. Две кучиња ги нападнале и ги убиле децата на семејството кое ги одгледувало. Повредена...

  Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

  Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

  Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

  Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

  Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

  СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

  Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.