6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сообраќаен полицаец не можел да поверува што гледа (фото)

  Полицајците, кои работеле во преградието на Манчестер, останале во шок кога покрај нив се обидел да помине автомобил Тојота затрупан со гранки и лисја.

  Возачот бил запрен во преградиетот Стокпорт , а полицајците го опишале настанот како ,,надреален” . Преку предното стакло воопшто не можеле да го видат возачот , а тој самиот не можел да го досегне менувачот за брзини.

  ,,Вакво нешто не сум видел . Овој возач си го рискираше животот , а беше опасност ио за сите на патот.” , изјави полицаецот Енди Монахан за британските медиуми.

  Возачот се правдал дека им го уредувал дворот на постари луѓе , а полицијата го фатила кога требало да ги фрли отпадоците.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.