6 C
Skopje
среда, февруари 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Смело облечете различни делови од костимот за капење и ќе бидете хит на плажа ова лето!

  Нема ништо подобро кога од два пара костими за капење може да добиете четири различни. Токму тоа го прават и најголемите ѕвезди, независно од парите со кои располагаат.

  Џесика Алба, Нина Добрев и Зое Кравиц се само дел од девојките кои веќе се појавија на плажа со различни костими за капење.

  1

  Тогаш зошто и вие да не направите некоја интересна комбинација, еве некои инспиративни идеи:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.