6 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Слушнал звук од гробот и веднаш повикал полиција, а кога пристигнале имале што да видат (видео)

  Чувар на гробиштата во Перу, откако слушнал чуден звук  од еден гроб, повикал полиција.

  На нивно изненадување, откако ја отвориле гробницата извлекле жив чвек.

  На снимката се гледа како полицијата му помага да излезе од ковчегот, а човекот со плачење седнал до нив, а бил и во целосен шок.

  Очигледно вонемирен од целиот случај , тој тешко се движел.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.