6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сите ја сушиме облеката на овој начин, но на интернет се појави нов – како порано не сме се сетиле

  Ако како и повеќето луѓе на овој начин ја сушите облеката на сушалка, веројатно мака мачите да ја сместите сета облека и често немате место за се.

  Една корисничка на познатата интернет платформа Реддит открила трик кој таа редовно го користи за што повеќе облека да стави на сушалка, а овој метод буквално стана хит на интернет.

  Нејзинита метода се состои во тоа да се користат штипки за алишта и алиштата да не се префрлуваат преку жица, туку да се местат вака како што е прикажано на фотографијата.Така максимално се користи просторот, бидејќи облеката зазема помалку место, а притоа е уредно наместена.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.