6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сите се запрашаа што бара оваа убавица со старец, а таа им одговори (фото)

  Манекенкста Ксенија Дели ниже големи успеси во светот на модата. Сепак најпозната е поради бракот со египетскиот милионер Осами Фатиј Рабаху АЛ- Шарифо.

  Светот дозна за неа  во 2016 година кога таа одлучи да се омажи за бизнисменот кој тогаш имаше 62 години а таа само 26.

  Многумина ја осудија и рекоа дека е брак за пари а таа на својот Инстаграм профил им врати на сите. „Кои сте вие да судите за мојот живот? Не сум совршена и не морам да бидам.

  Пред да го вперите прстот во некој, проверете прво дали вашата дланка е чиста“ – напишала манекенката во пораката. Ксенија и милионерот се сеуште заедно.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.