6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сите мислат дека му е сестра или девојка, но таа му е мајка: Ова е тајната за нејзиниот изглед (ФОТО)

  Шими Мунши е мајка на 20-годишен син, а изгледа толку младо што луѓето често помислуваат дека му е сестра или девојка.

  Оваа самохрана мајка има 41 година, но никој не би ни ја претпоставил оваа бројка. Мунши вели дека често ја обвинуваат дека за нејзиниот изглед се заслужни пластичната хирургија, скапите креми за лице и козметичките третмани, но таа го тврди токму спротивното.

  -Отсекогаш сум изгледала младолико. Кога моите пријатели почнаа да стареат, јас очигледно тргнав во друг правец, но не знам зошто. Одвреме-навреме се чувствувам како женски Петар Пан, вели Шими.

  Таа го родила својот син Амен на 21 годинa.

  -Консумирам зелен чај, не пушам цигари и не пијам алкохол. Вежбам во теретана и пијам многу вода. Никогаш не сум правела операции и никогаш не сум посетила пластичен хирург, вели самохраната мајка чиј изглед е толку неверојатен што честопати ѝ бараат лична карта како доказ за годините.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.