6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сигурни знаци дека освен тебе, има и друга!

  Иако често не сакаме да се соочиме со реалноста и сакаме да живееме во фантазија дека мажите се верни, еве три знаци кои ќе Ви покажат дека освен вас, има и друга.

  druga

  Постојано го крие телефонот

  Порано го оставал мобилниот на видно место, но одеднаш почнува да го крие. Кога неговиот телефон заѕвонува излегува во друга соба… Дефинитивно нешто тука не е како што треба!

  Во последно време обрнува повеќе внимание на својот изглед

  Ако секое утро тој си ја мести фризурата, започнува да посетува фитнес, си ја обновува гардеробата, не заборава да си стави парфем… Тој сака да импресионира некој, но тоа сигурно не сте вие!

  Промени во сексуалниот живот

  Внимавајте и за најмалите промени во сексуалниот живот. Аферата може да доведе до намалена сексуална активност, бидејќи тој веќе бил со друга, a од друга страна сексуалната активност може и да се зголеми, но сепак и тоа е лош знак.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.