6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Се што ви треба имате дома – евтина смеса со која херпесот ќе исчезне

  Херпесот е навистина невкусно и болно искуство, па сите бараме начин како да се решиме побрзо од него.

  Се што ви треба имате дома во кујната. Оваа паста лесно и брзо се прави, евтина е и најважно од се, делотворна.

  Потребна ви е една лажичка пченично брашно и малку вода, колку пастата да се раствори.

  Со помош на газа се става неколку пати на ден од смесата на херпесот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.