6 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Се сеќавате на бебето кое е родено со лузна во форма на срце? Еве како изгледа 4 години подоцна – ФОТОГРАФИИ

  Многу луѓе се родени со големи белези на телото. И додека за многу такви белези се перципираат како клетва, за други тие се нешто посебно, како благослов.

  Херојот на нашата приказна се вика Чинар – пред 4 години се роди со белег во форма на срце на челото.

  Чинар сега има 4 години и е веќе познат. Кога срцето се појавило на неговото чело, локалното население само се за љубило во него. Сите го опкружуваа со внимание, сакаа да го прегрнат и да се сликаат со него.

  Лекарите предвидуваат дека белегот можел да исчезне за 6-8 години, па затоа родителите не обрнуваат многу внимание на тоа.

  Момчето стана вистинска славна личност.

  Зарем не е тој симпатичен?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.