6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Се разбудил со голема „модрица“, а потоа сфатил што направила неговата девојка

  Кога се разбудил насред ноќ, 23-годишниот Сем Филипс од Саутемптон, мислел дека целата нога му е покриена со голема модрица. Набрзо сфатил дека сè е во ред со неговата нога, но…

  Имено, пред да си легне, таа се намачкала со средство за самопотемнување, кое очигледно се пренело на ногата на Сем.

  Откако го надминал првичниот страв, тој ја согледал забавната страна за целото случување, па сликата од својата нога ја споделил на Твитер.

  „Се разбудив мислејќи дека имам голема модрица на ногата, но, се покажа дека не може да ја прегрнувате девојката откако ќе се намачка со средство за самопотемнување“, напишал тој.

  Неговата фотографија наскоро била споделена илјадници пати, а се покажало дека многу мажи се препознале во истата.

  „Ова сум јас секое петочно утро“ и „Ова ми се случило милион пати во Бенидром (одморалиште во кое Британците често премногу се опуштаат) се само дел од коментарите.

  Некои искусиле дури и полоши маки.

  „Не смеете да ја прегрнете дури ниту кога ќе ја обои косата“, напишал еден маж, кој ја направил таа грешка.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.