6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Се омажила за милионер, а потоа дознала дека е нејзин дедо – крајот шокантен

  Таа има 24 години, а он 68. Само три месеци после венчавката дознале дека се роднински поврзани, дека таа е негова внука.

  Додека ги разгледувале семејните албуми, на фотографиите го видела својот татко, син на младоженецот.

  „Кога го видов татко ми на тие фотографии, бев очајна“, рекла девојката.
  Тоа сознание сепак не ги навело да го прекинат бракот.

  „Позади себе имам два брака и немам намера да имам трети“, изјавил мажот кој не сакал да се открие неговиот идентитет.
  И неговата сопруга или внука нема ништо против бракот.

  „Секој пар е различен на друг начин. Нашата врска е толку силна што ни ова не е доволно да не натера да се откажаме од неа.“
  Се запознале преку интернет. Тој со првата сопруга и децата нема никаков контакт, вториот брак го завршил откако добил на лотарија неколку милиони долари.

  Парот живее во Мајами, а таа на сајтот за запознавање пишала дека ја избркале од морал.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.